- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Hoekbeschermbeugel - 350 x 600 x 600 - gepoedercoat - wit/rood
BLACK BULL hoekbeschermer 350 x 600 x 600 - gecoat - wit/rood
Hoekbeschermbeugel - 350 x 600 x 600 - gepoedercoat - wit/rood


Hoekbeschermbeugel - 350 x 600 x 600 - gepoedercoat - wit/rood
-
Beschrijving
BLACK BULL hoekbeschermbeugel - 350 x 600 x 600 - gepoedercoat - wit/rood
BLACK BULL hoekbeschermbeugels zijn stevige veiligheidsbeugels gemaakt van kwaliteitsstaal.
Voorkom effectief aanrijdingen, beveilig inventaris, verkeersroutes en werkgebieden. De hoekbeschermers beschermen machines, pilaren, steunen, (rol)poorten, oprijplaten etc.Deze versie van de hoekbeschermer is wit gepoedercoat met rode signaalstrepen en geschikt voor gebruik binnen.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermbeugels
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø, 3 mm wanddikte
- Drie hoogtes: 350, 600 of 1.200 mm
- 600 mm zijlengte
- Oppervlaktebehandeling voor buitengebruik: thermisch verzinkt en gepoedercoat
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnenshuis: gepoedercoat
- Kleuren: geel met zwarte signaalstrepen of wit met rode signaalstrepen
- Bevestiging met bouten en moeren of doorsteekankers. Op aanvraag om in beton te gieten.
Eigenschappen van dit product (195.28.711)
Type BLACK BULL hoekbeschermbeugel Materiaal Staal Afwerking Gepoedercoat Kleur Wit met rode signaalstrepen Gebruik Binnen Hoogte 350 mm Breedte 600 mm Diepte 600 mm Diameter 76 mm Wanddikte 3 mm Afmetingen voetplaten 160 x 140 x 10 mm Montage Met bouten en pluggen of doorsteekankers/betonankers Aantal bevestigingen 12 Gewicht 20 kg -
BLACK BULL hoekbeschermbeugel - 350 x 600 x 600 - gepoedercoat - wit/rood
BLACK BULL hoekbeschermbeugels zijn stevige veiligheidsbeugels gemaakt van kwaliteitsstaal.
Voorkom effectief aanrijdingen, beveilig inventaris, verkeersroutes en werkgebieden. De hoekbeschermers beschermen machines, pilaren, steunen, (rol)poorten, oprijplaten etc.
Deze versie van de hoekbeschermer is wit gepoedercoat met rode signaalstrepen en geschikt voor gebruik binnen.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermbeugels
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø, 3 mm wanddikte
- Drie hoogtes: 350, 600 of 1.200 mm
- 600 mm zijlengte
- Oppervlaktebehandeling voor buitengebruik: thermisch verzinkt en gepoedercoat
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnenshuis: gepoedercoat
- Kleuren: geel met zwarte signaalstrepen of wit met rode signaalstrepen
- Bevestiging met bouten en moeren of doorsteekankers. Op aanvraag om in beton te gieten.
Eigenschappen van dit product (195.28.711)
| Type | BLACK BULL hoekbeschermbeugel |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Wit met rode signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen |
| Hoogte | 350 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Diameter | 76 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Afmetingen voetplaten | 160 x 140 x 10 mm |
| Montage | Met bouten en pluggen of doorsteekankers/betonankers |
| Aantal bevestigingen | 12 |
| Gewicht | 20 kg |
Gerelateerde producten
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Hoekbeschermbeugel - 1200 x 600 x 600 - gecoat
Meer info
Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging-350 x 600 x 600
Meer info
Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging-350 x 600 x 600
Hoekbeschermbeugel XL - 1200 x 900 x 900 - gecoat
Meer info
Others also bought
Hoekbeschermbeugel XL - 1200 x 900 x 900 - verzinkt/gecoat
Meer info
Hoekbeschermbeugel XL - 1200 x 900 x 900 - verzinkt/gecoat
Hoekbeschermbeugel XL - 600 x 900 x 900 - verzinkt/gecoat
Meer info
Hoekbeschermbeugel XL - 600 x 900 x 900 - verzinkt/gecoat
Hoekbeschermbeugel XL - 600 x 900 x 900 - gecoat
Meer info
Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging-600 x 600 x 600
Meer info

