- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 600 x 600 - gepoedercoat - geel/zwart
BLACK BULL hoek met onderrijbescherming - 600 x 600 x 600 - gecoat
Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 600 x 600 - gepoedercoat - geel/zwart




Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 600 x 600 - gepoedercoat - geel/zwart
-
Beschrijving
BLACK BULL hoekbeschermebeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 600 x 600 - gepoedercoat - geel/zwart
De BLACK BULL hoekbeschermer met onderrijbeveiliging is een robuuste veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal met geïntegreerde doorrijbeveiliging. Hij voorkomt dat vorkheftrucks schade veroorzaken in stapelrekken of aan andere te beschermen voorzieningen.
Deze beugel is identiek aan de BLACK BULL hoekbeschermer voor gebruik binnen, maar met een extra stalen plaat van 4 mm, geel gecoat.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermbeugels met onderrijbeveiliging
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø
- Wanddikte beugel 3 mm, wanddikte onderrijbeveiliging 4 mm
- Twee hoogtes: 350 (onderrijbeveiliging 150 mm hoog) of 600 mm (onderrijbeveiliging 400 mm hoog)
- Breedte van de vleugels: 600 mm
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnen: geel gepoedercoat met zwarte signaalstrepen
- Montage met bouten en pluggen of doorsteekankers (betonankers)
Eigenschappen van dit product (196.27.835)
Type BLACK BULL hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging Materiaal Staal Afwerking Gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Gebruik Binnen Hoogte 600 mm Breedte 600 mm Diameter 76 mm Hoogte onderrijbeveiliging 400 mm Afmetingen voetplaten 160 x 140 x 10 mm Wanddikte beugel 3 mm Wanddikte onderrijbeveiliging 4 mm Montage Met bouten en pluggen of doorsteekankers Aantal bevestigingen 12 Gewicht 34 kg -
BLACK BULL hoekbeschermebeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 600 x 600 - gepoedercoat - geel/zwart
De BLACK BULL hoekbeschermer met onderrijbeveiliging is een robuuste veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal met geïntegreerde doorrijbeveiliging. Hij voorkomt dat vorkheftrucks schade veroorzaken in stapelrekken of aan andere te beschermen voorzieningen.
Deze beugel is identiek aan de BLACK BULL hoekbeschermer voor gebruik binnen, maar met een extra stalen plaat van 4 mm, geel gecoat.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermbeugels met onderrijbeveiliging
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø
- Wanddikte beugel 3 mm, wanddikte onderrijbeveiliging 4 mm
- Twee hoogtes: 350 (onderrijbeveiliging 150 mm hoog) of 600 mm (onderrijbeveiliging 400 mm hoog)
- Breedte van de vleugels: 600 mm
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnen: geel gepoedercoat met zwarte signaalstrepen
- Montage met bouten en pluggen of doorsteekankers (betonankers)
Eigenschappen van dit product (196.27.835)
| Type | BLACK BULL hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen |
| Hoogte | 600 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diameter | 76 mm |
| Hoogte onderrijbeveiliging | 400 mm |
| Afmetingen voetplaten | 160 x 140 x 10 mm |
| Wanddikte beugel | 3 mm |
| Wanddikte onderrijbeveiliging | 4 mm |
| Montage | Met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Aantal bevestigingen | 12 |
| Gewicht | 34 kg |
Gerelateerde producten
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 1000 – gecoat
Meer info
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 1000 – gecoat
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 750 - gecoat
Meer info
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 750 - gecoat
Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging-350 x 600 x 600
Meer info
Hoekbeschermbeugel met onderrijbeveiliging-350 x 600 x 600
Others also bought
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 1000 – gecoat
Meer info
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 1000 – gecoat
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 750 – gecoat
Meer info

