- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Buisbeschermer 180° - 1500 x 350 x 300 mm - wandmontage - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
MORION buisbeschermer 1500 x 350 x 300 - verzinkt/gecoat - wand
Buisbeschermer 180° - 1500 x 350 x 300 mm - wandmontage - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart





Buisbeschermer 180° - 1500 x 350 x 300 mm - wandmontage - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
-
Beschrijving
MORION buisbeschermer 180° - 1500 x 350 x 300 mm - wandmontage - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
De grote MORION buisbescherming 180° beschermt buizen, afvoergoten, leidingen, kabelgoten en zo meer tegen aanrijschade.
De beugels zijn halfrond gevormd uit stalen buisprofielen. De versie voor montage op de grond wordt met twee voet- en twee wandplaten geïnstalleerd. De versie voor montage op de wand met vier wandplaten, waardoor ze kunnen geïnstalleerd worden op elke gewenste hoogte.
Eigenschappen van dit product (200.20.616)
Type MORION buisbeschermer 180° voor wandmontage Materiaal Staal Afwerking Thermisch verzinkt en gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Gebruik Binnen en buiten Hoogte 1500 mm Breedte 350 mm Diepte 300 mm Nuttige binnenmaat 250 x 275 mm (B x D) Diameter profiel 48 mm Wanddikte 2 mm Montage Met bouten en pluggen of doorsteekankers Afmetingen wandplaten 150 x 150 x 5 mm Aantal bevestigingen 8 Gewicht 21 kg -
MORION buisbeschermer 180° - 1500 x 350 x 300 mm - wandmontage - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
De grote MORION buisbescherming 180° beschermt buizen, afvoergoten, leidingen, kabelgoten en zo meer tegen aanrijschade.
De beugels zijn halfrond gevormd uit stalen buisprofielen. De versie voor montage op de grond wordt met twee voet- en twee wandplaten geïnstalleerd. De versie voor montage op de wand met vier wandplaten, waardoor ze kunnen geïnstalleerd worden op elke gewenste hoogte.
Eigenschappen van dit product (200.20.616)
| Type | MORION buisbeschermer 180° voor wandmontage |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Thermisch verzinkt en gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen en buiten |
| Hoogte | 1500 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Nuttige binnenmaat | 250 x 275 mm (B x D) |
| Diameter profiel | 48 mm |
| Wanddikte | 2 mm |
| Montage | Met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Afmetingen wandplaten | 150 x 150 x 5 mm |
| Aantal bevestigingen | 8 |
| Gewicht | 21 kg |
Gerelateerde producten
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Buisbeschermer 180° - wandmontage - 1000 x 350 x 350 mm
Meer info
Buisbeschermer 180° - wandmontage - 1000 x 350 x 350 mm
Buisbeschermer 180° - vloermontage - 1000 x 350 x 350 mm
Meer info
Buisbeschermer 180° - vloermontage - 1000 x 350 x 350 mm
Others also bought
Buisbeschermer 180° - vloermontage - 1500 x 350 x 350 mm
Meer info
Buisbeschermer 180° - vloermontage - 1500 x 350 x 350 mm
Buisbeschermer 180° - 300 x 292 x 230 mm - verzinkt/gecoat
Meer info
Buisbeschermer 180° - 300 x 292 x 230 mm - verzinkt/gecoat
Buisbeschermer 180° - 300 x 292 x 230 mm - verzinkt
Meer info
Buisbeschermer 180° - 300 x 292 x 230 mm - verzinkt
Buisbeschermer 180° - 500 x 292 x 230 mm - verzinkt/gecoat
Meer info
Buisbeschermer 180° - 500 x 292 x 230 mm - verzinkt/gecoat
Buisbeschermer 180° - 500 x 292 x 230 mm - verzinkt
Meer info

