- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 700 mm - gepoedercoat - geel/zwart
Rampaal SWING ROTA - 700 mm
Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 700 mm - gepoedercoat - geel/zwart





Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 700 mm - gepoedercoat - geel/zwart
-
Beschrijving
BLACK BULL rampaal SWING ROTA - Ø159 x 700 mm - gepoedercoat - geel/zwart
Technisch gebaseerd op de verende rampalen SWING maar ook draaibaar door een massief stalen voetplaat met zes ingebouwde kogellagers. Inwerkende krachten worden dubbel geabsorbeerd: zijdelingse krachten door het draaien en frontale krachten door het veren van de paal. Zo reduceren zij mogelijke schade tot het absolute minimum.
Zij beschermen branddeuren, rolpoorten, overgangen, oprijplaten, laadbruggen, machines en machinekasten of controlepanelen.
De rampaal buigt mee tot max. 25º (ca. 310mm voor een paal van 700 mm en 450 mm voor een paal van 1000 mm) en komt automatisch terug in de oorspronkelijke positie.
Kenmerken van de BLACK BULL rampalen SWING ROTA
- Voor gebruik binnen
- Uit hoogwaardig staal
- Absorbeert frontale en zijdelingse schokken
- Minimaliseert schade
- Terugverend
- Op voetplaat, inbetonneren mogelijk met apart grondanker
Eigenschappen van dit product (199.22.128)
Type BLACK BULL draaibare rampaal SWING Materiaal Staal Afwerking Gepoedercoat Gebruik Binnen Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Hoogte 700 mm Diameter 159 mm Wanddikte 4,5 mm Afmeting voetplaat Ø270 x 35 mm Montage Met bouten en pluggen of doorsteekankers Aantal bevestigingen 4 Gewicht 36,00 kg -
BLACK BULL rampaal SWING ROTA - Ø159 x 700 mm - gepoedercoat - geel/zwart
Technisch gebaseerd op de verende rampalen SWING maar ook draaibaar door een massief stalen voetplaat met zes ingebouwde kogellagers. Inwerkende krachten worden dubbel geabsorbeerd: zijdelingse krachten door het draaien en frontale krachten door het veren van de paal. Zo reduceren zij mogelijke schade tot het absolute minimum.
Zij beschermen branddeuren, rolpoorten, overgangen, oprijplaten, laadbruggen, machines en machinekasten of controlepanelen.
De rampaal buigt mee tot max. 25º (ca. 310mm voor een paal van 700 mm en 450 mm voor een paal van 1000 mm) en komt automatisch terug in de oorspronkelijke positie.
Kenmerken van de BLACK BULL rampalen SWING ROTA
- Voor gebruik binnen
- Uit hoogwaardig staal
- Absorbeert frontale en zijdelingse schokken
- Minimaliseert schade
- Terugverend
- Op voetplaat, inbetonneren mogelijk met apart grondanker
Eigenschappen van dit product (199.22.128)
| Type | BLACK BULL draaibare rampaal SWING |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Gebruik | Binnen |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Hoogte | 700 mm |
| Diameter | 159 mm |
| Wanddikte | 4,5 mm |
| Afmeting voetplaat | Ø270 x 35 mm |
| Montage | Met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Aantal bevestigingen | 4 |
| Gewicht | 36,00 kg |
Gerelateerde producten
Rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - verzinkt/gecoat
Meer info
Rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - gepoedercoat
Meer info
Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 1000 mm - gepoedercoat
Meer info
Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 1000 mm - gepoedercoat
Rampaal SWING - Ø159 x 965 mm - gepoedercoat
Meer info
Others also bought
Rampaal SWING - Ø159 x 965 mm - verzinkt/gecoat
Meer info
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info

