- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
BLACK BULL rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - verzinkt/gecoat
Rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart





Rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
-
Beschrijving
BLACK BULL rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
Samen met de elastische PU buffer absorbeert de ingebouwde stalen spiraalveer de kracht van een aanrijding en minimaliseert de schade aan het voertuig en aan de rampaal. De paal veert maximaal 25° en keert daarna terug naar zijn oorspronkelijke positie.
Deze versie is thermisch verzinkt en dan geel gepoedercoat met zwarte signaalstrepen en geschikt voor binnen en buiten gebruik.
Kenmerken van BLACK BULL rampalen SWING
- Palen uit kwaliteitsstaal, Ø159 mm, wanddikte 4.5 mm
- Verend
- Voetplaat Ø270 mm x 10 mm
- Gepoedercoat voor gebruik binnen - thermisch verzinkt en gepoedercoat voor binnen en buiten
- Montage met bouten en pluggen of doorsteekankers
- Mogelijk om in te betonneren met apart grondanker
Eigenschappen van dit product (199.28.165)
Type BLACK BULL verende rampaal SWING Materiaal Staal Afwerking Thermisch verzinkt en gepoedercoat Gebruik Binnen en buiten Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Hoogte 665 mm Diameter 159 mm Wanddikte 4,5 mm Montage Met bouten en pluggen of doorsteekankers Afmetingen voetplaat Ø270 x 10 mm Aantal bevestigingen 4 Gewicht 18 kg -
BLACK BULL rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - thermisch verzinkt en gepoedercoat - geel/zwart
Samen met de elastische PU buffer absorbeert de ingebouwde stalen spiraalveer de kracht van een aanrijding en minimaliseert de schade aan het voertuig en aan de rampaal. De paal veert maximaal 25° en keert daarna terug naar zijn oorspronkelijke positie.
Deze versie is thermisch verzinkt en dan geel gepoedercoat met zwarte signaalstrepen en geschikt voor binnen en buiten gebruik.
Kenmerken van BLACK BULL rampalen SWING
- Palen uit kwaliteitsstaal, Ø159 mm, wanddikte 4.5 mm
- Verend
- Voetplaat Ø270 mm x 10 mm
- Gepoedercoat voor gebruik binnen - thermisch verzinkt en gepoedercoat voor binnen en buiten
- Montage met bouten en pluggen of doorsteekankers
- Mogelijk om in te betonneren met apart grondanker
Eigenschappen van dit product (199.28.165)
| Type | BLACK BULL verende rampaal SWING |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Thermisch verzinkt en gepoedercoat |
| Gebruik | Binnen en buiten |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Hoogte | 665 mm |
| Diameter | 159 mm |
| Wanddikte | 4,5 mm |
| Montage | Met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Afmetingen voetplaat | Ø270 x 10 mm |
| Aantal bevestigingen | 4 |
| Gewicht | 18 kg |
Gerelateerde producten
Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 700 mm - gepoedercoat
Meer info
Rampaal SWING - Ø159 x 665 mm - gepoedercoat
Meer info
Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 1000 mm - gepoedercoat
Meer info
Rampaal SWING ROTA - Ø159 x 1000 mm - gepoedercoat
Rampaal SWING - Ø159 x 965 mm - gepoedercoat
Meer info
Others also bought
Rampaal SWING - Ø159 x 965 mm - verzinkt/gecoat
Meer info
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info

