- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Hoekbeschermbeugel - 600 x 600 x 600 - thermisch verzinkt en gepoedercoat - wit/rood
BLACK BULL hoekbeschermer 600 x 600 x 600 - verzinkt/gecoat - wit/rood
Hoekbeschermbeugel - 600 x 600 x 600 - thermisch verzinkt en gepoedercoat - wit/rood


Hoekbeschermbeugel - 600 x 600 x 600 - thermisch verzinkt en gepoedercoat - wit/rood
-
Beschrijving
BLACK BULL hoekbeschermbeugel - 600 x 600 x 600 - thermisch verzinkt en gepoedercoat - wit/rood
BLACK BULL hoekbeschermbeugels zijn stevige veiligheidsbeugels gemaakt van kwaliteitsstaal.
Voorkom effectief aanrijdingen, beveilig inventaris, verkeersroutes en werkgebieden. De hoekbeschermers beschermen machines, pilaren, steunen, (rol)poorten, oprijplaten etc.Deze versie van de hoekbeschermer is thermisch verzinkt en wit gepoedercoat met rode signaalstrepen en geschikt voor gebruik binnen en buiten.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermbeugels
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø, 3 mm wanddikte
- Drie hoogtes: 350, 600 of 1.200 mm
- 600 mm zijlengte
- Oppervlaktebehandeling voor buitengebruik: thermisch verzinkt en gepoedercoat
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnenshuis: gepoedercoat
- Kleuren: geel met zwarte signaalstrepen of wit met rode signaalstrepen
- Bevestiging met bouten en moeren of doorsteekankers. Op aanvraag om in beton te gieten.
Eigenschappen van dit product (195.28.676)
Type BLACK BULL hoekbeschermbeugel Materiaal Staal Afwerking Verzinkt en gepoedercoat Kleur Wit met rode signaalstrepen Gebruik Binnen en buiten Hoogte 600 mm Breedte 600 mm Diepte 600 mm Diameter 76 mm Wanddikte 3 mm Afmetingen voetplaten 160 x 140 x 10 mm Montage Met bouten en pluggen of doorsteekankers/betonankers Aantal bevestigingen 12 Gewicht 24 kg -
BLACK BULL hoekbeschermbeugel - 600 x 600 x 600 - thermisch verzinkt en gepoedercoat - wit/rood
BLACK BULL hoekbeschermbeugels zijn stevige veiligheidsbeugels gemaakt van kwaliteitsstaal.
Voorkom effectief aanrijdingen, beveilig inventaris, verkeersroutes en werkgebieden. De hoekbeschermers beschermen machines, pilaren, steunen, (rol)poorten, oprijplaten etc.
Deze versie van de hoekbeschermer is thermisch verzinkt en wit gepoedercoat met rode signaalstrepen en geschikt voor gebruik binnen en buiten.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermbeugels
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø, 3 mm wanddikte
- Drie hoogtes: 350, 600 of 1.200 mm
- 600 mm zijlengte
- Oppervlaktebehandeling voor buitengebruik: thermisch verzinkt en gepoedercoat
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnenshuis: gepoedercoat
- Kleuren: geel met zwarte signaalstrepen of wit met rode signaalstrepen
- Bevestiging met bouten en moeren of doorsteekankers. Op aanvraag om in beton te gieten.
Eigenschappen van dit product (195.28.676)
| Type | BLACK BULL hoekbeschermbeugel |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Verzinkt en gepoedercoat |
| Kleur | Wit met rode signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen en buiten |
| Hoogte | 600 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Diameter | 76 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Afmetingen voetplaten | 160 x 140 x 10 mm |
| Montage | Met bouten en pluggen of doorsteekankers/betonankers |
| Aantal bevestigingen | 12 |
| Gewicht | 24 kg |
Gerelateerde producten
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Hoekbeschermbeugel - 350x600x600 - verzinkt/gecoat
Meer info
Hoekbeschermbeugel - 350x600x600 - verzinkt/gecoat
Hoekbeschermbeugel - 600x600x600 - verzinkt/gecoat
Meer info
Hoekbeschermbeugel - 600x600x600 - verzinkt/gecoat
Hoekbeschermbeugel-1200x600x600-verzinkt/gecoat-wit/rood
Meer info
Hoekbeschermbeugel-1200x600x600-verzinkt/gecoat-wit/rood
Others also bought
Hoekbeschermbeugel-350x600x600-verzinkt/gecoat-wit/rood
Meer info
Hoekbeschermbeugel-350x600x600-verzinkt/gecoat-wit/rood
Hoekbeschermbeugel - 1200 x 600 x 600 - gecoat - wit/rood
Meer info
Hoekbeschermbeugel - 1200 x 600 x 600 - gecoat - wit/rood
Hoekbeschermbeugel - 350 x 600 x 600 - gecoat - wit/rood
Meer info
Hoekbeschermbeugel - 350 x 600 x 600 - gecoat - wit/rood
Hoekbeschermbeugel - 600 x 600 x 600 - gecoat - wit/rood
Meer info

