- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Rampaal Ø 90mm (S) op voetplaat - thermisch verzinkt en gepoedercoat -geel/zwart
BB rampaal - voetplaat - Ø90 - verzinkt/gecoat - geel/zwart
Rampaal Ø 90mm (S) op voetplaat - thermisch verzinkt en gepoedercoat -geel/zwart





Rampaal Ø 90mm (S) op voetplaat - thermisch verzinkt en gepoedercoat -geel/zwart
-
Beschrijving
BLACK BULL rampaal Ø 90mm (S) op voetplaat - thermisch verzinkt en gepoedercoat -geel/zwart
De BLACK BULL rampalen zijn uiterst duurzame palen van hoogwaardig staal. Zij voorkomen aanrijdingsschade, beveiligen inventaris, verkeersroutes en werkgebieden. Zij beschermen machines, pilaren, steunen, (rol)poorten, oprijplaten etc.
Kenmerken van BLACK BULL rampalen
- Verzinkt en gepoedercoat
- Geel met zwarte signaalstrepen of wit met rode signaalstrepen
- Om in te betonneren of op voetplaat
- Binnen en buiten gebruik
- Versies S - L - XL leverbaar in uitneembare versie met driekantsleutel
- De versies S, L, XL en XXL op voetplaat zijn TÜV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (199.19.943)
Deze versie van de BLACK BULL rampaal kan worden gemonteerd op een PU-veerelement zodat hij kleinere schokken probleemloos opvangt.
Type BLACK BULL rampaal Functie Aanrijbeveiliging Materiaal Staal Afwerking Thermisch verzinkt en gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Totale hoogte 1200 mm Hoogte bovengronds 1200 mm Diameter 90 mm Wanddikte 3,6 mm Afmetingen voetplaat 200 x 200 x 10 mm Montage Op voetplaat - bouten en pluggen Aantal bevestigingen 4 Gebruik Binnen en buiten Keuring TÜV volgens DGUV 108-007 Gewicht 14,50 kg -
BLACK BULL rampaal Ø 90mm (S) op voetplaat - thermisch verzinkt en gepoedercoat -geel/zwart
De BLACK BULL rampalen zijn uiterst duurzame palen van hoogwaardig staal. Zij voorkomen aanrijdingsschade, beveiligen inventaris, verkeersroutes en werkgebieden. Zij beschermen machines, pilaren, steunen, (rol)poorten, oprijplaten etc.
Kenmerken van BLACK BULL rampalen
- Verzinkt en gepoedercoat
- Geel met zwarte signaalstrepen of wit met rode signaalstrepen
- Om in te betonneren of op voetplaat
- Binnen en buiten gebruik
- Versies S - L - XL leverbaar in uitneembare versie met driekantsleutel
- De versies S, L, XL en XXL op voetplaat zijn TÜV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (199.19.943)
Deze versie van de BLACK BULL rampaal kan worden gemonteerd op een PU-veerelement zodat hij kleinere schokken probleemloos opvangt.
| Type | BLACK BULL rampaal |
| Functie | Aanrijbeveiliging |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Thermisch verzinkt en gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Totale hoogte | 1200 mm |
| Hoogte bovengronds | 1200 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Wanddikte | 3,6 mm |
| Afmetingen voetplaat | 200 x 200 x 10 mm |
| Montage | Op voetplaat - bouten en pluggen |
| Aantal bevestigingen | 4 |
| Gebruik | Binnen en buiten |
| Keuring | TÜV volgens DGUV 108-007 |
| Gewicht | 14,50 kg |
Gerelateerde producten
Rampaal Ø 90mm (S) op voetplaat - wit/rood
Meer info
Rampaal Ø 90mm (S) om in te betonneren - geel/zwart
Meer info
Rampaal Ø 90mm (S) om in te betonneren - geel/zwart
Rampaal Ø 90mm (S) om in te betonneren - wit/rood
Meer info
rampaal Ø 90mm (S) om in te betonneren - geel/zwart gecoat
Meer info
rampaal Ø 90mm (S) om in te betonneren - geel/zwart gecoat
Others also bought
rampaal Ø 90mm (S) op voetplaat - gepoedercoat
Meer info
Speciale plug en bout voor BLACK BULL rampalen S + L
Meer info
Speciale plug en bout voor BLACK BULL rampalen S + L
BLACK BULL SWING - PU-veerelement - 206 x 206 x 50 mm
Meer info

