- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Kolombeschermer - U-profiel 400 x 160 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL kolombeschermer U - 40 cm - 5 mm
Kolombeschermer - U-profiel 400 x 160 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat




Kolombeschermer - U-profiel 400 x 160 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
-
Beschrijving
BLACK BULL kolombeschermer - U-profiel 400 x 160 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL kolom- en hoekbeschermingsprofielen beschermen verticale en hoeksteunen in magazijnen of andere ruimten waar er risico bestaat voor schade door aanrijdingen. Zij kunnen ook gebruikt worden rond bv. machinekasten, elektriciteitskasten.
Aanrijbeveiliging is vaak verplicht voor stationaire stellingen in magazijnen waar industriële voertuigen actief zijn.
Kenmerken van BLACK BULL aanrijbeveiligingen
- Stalen kolom- en hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Beschikbaar in 3 hoogtes: 400 - 800 - 1200 mm
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 6 mm
- De kleinere versie (hoogte 400 mm) ook verkrijgbaar in wanddikte 5 mm
- TUV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (197.28.897)
Type BLACK BULL aanrijbeveiliging - kolombeschermer Materiaal Staal Profiel U - profiel Afwerking Gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Gebruik Binnen Hoogte 400 mm Breedte 160 mm Diepte 160 mm Wanddikte 5 mm Bevestiging Verankering in de vloer met bouten en pluggen of doorsteekankers Aantal bevestigingen 6 Normering EN 15512 Gewicht 10 kg -
BLACK BULL kolombeschermer - U-profiel 400 x 160 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL kolom- en hoekbeschermingsprofielen beschermen verticale en hoeksteunen in magazijnen of andere ruimten waar er risico bestaat voor schade door aanrijdingen. Zij kunnen ook gebruikt worden rond bv. machinekasten, elektriciteitskasten.
Aanrijbeveiliging is vaak verplicht voor stationaire stellingen in magazijnen waar industriële voertuigen actief zijn.
Kenmerken van BLACK BULL aanrijbeveiligingen
- Stalen kolom- en hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Beschikbaar in 3 hoogtes: 400 - 800 - 1200 mm
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 6 mm
- De kleinere versie (hoogte 400 mm) ook verkrijgbaar in wanddikte 5 mm
- TUV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (197.28.897)
| Type | BLACK BULL aanrijbeveiliging - kolombeschermer |
| Materiaal | Staal |
| Profiel | U - profiel |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen |
| Hoogte | 400 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Wanddikte | 5 mm |
| Bevestiging | Verankering in de vloer met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Aantal bevestigingen | 6 |
| Normering | EN 15512 |
| Gewicht | 10 kg |
Gerelateerde producten
Kunststof kolombeschermers 60 - 85 mm
Meer info
Kunststof kolombeschermers 86 - 120 mm
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Kolombeschermer - U-profiel 800 x 160 x160 mm
Meer info
Others also bought
Kolombeschermer - U-profiel 400 x 160 x 160 mm
Meer info
Kolombeschermer met geleiderollen - 400 x 160 x 160 mm
Meer info
Kolombeschermer met geleiderollen - 400 x 160 x 160 mm
Kolombeschermer - U profiel 1200 x 160 x 160 mm
Meer info
Hoekbeschermer met geleiderol - 400 x 160 mm
Meer info
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Kunststof zuilenbeschermer ECO - 1000 x 770 x 770 mm
Meer info

