- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Kolombeschermer HYBRID - 1000 x 1000 mm
BLACK BULL Kolombeschermer - 1000 x 1000 mm
Kolombeschermer HYBRID - 1000 x 1000 mm



Kolombeschermer HYBRID - 1000 x 1000 mm
-
Beschrijving
BLACK BULL kolombeschermer HYBRID - 1000 x 1000 mm - zwart/geel
Onze top-of-the-line kolombeschermer is de perfecte manier om uw kolommen veilig te houden, ongeacht waar ze zich bevinden. Een perfecte hybride van staal en flexibele kunststof middenbalken, geschikt voor magazijnen, productiehallen, logistieke centra, distributiecentra - zolang u uw kolommen binnen wilt beschermen. En de slanke zwarte palen met opvallende gele balken zien er opvallend uit in elke omgeving.
Stevige palen van kwaliteitsstaal en meegevende dwarsbalken van speciale kunststof zorgen voor een stabiele bescherming en tegelijkertijd voor dynamische krachtsabsorptie bij een aanrijding.
De dwarsbalken zijn 1000 mm lang en kunnen ter plaatse op de benodigde lengte worden ingekort.
Kenmerken van BLACK BULL zuilenbeschermer HYBRID
- Combinatie van staal met kunststof
- Sterk belastbaar
- Op voetplaten voor montage met doorsteekankers
- Voor binnen gebruik
- Geschikt voor brede zuilen
- Aanpasbaar
Eigenschappen van dit product (203.24.011)
Type BLACK BULL zuilbeschermer HYBRID Materiaal palen Staal Afwerking Gepoedercoat Materiaal dwarsbalken Kunststof Gebruik Binnen Kleur Zwart/geel Hoogte 1000 mm Maximum breedte 1000 mm Maximum diepte 1000 mm Afmetingen paal 1000 x 10 x 10 mm Afmetingen profiel dwarsbalk 74 x 52 x 5 mm Uitvoering Vaststaand Passend voor: Kolommen van 200 tot 700 mm Gewicht 79,0 kg -
BLACK BULL kolombeschermer HYBRID - 1000 x 1000 mm - zwart/geel
Onze top-of-the-line kolombeschermer is de perfecte manier om uw kolommen veilig te houden, ongeacht waar ze zich bevinden. Een perfecte hybride van staal en flexibele kunststof middenbalken, geschikt voor magazijnen, productiehallen, logistieke centra, distributiecentra - zolang u uw kolommen binnen wilt beschermen. En de slanke zwarte palen met opvallende gele balken zien er opvallend uit in elke omgeving.
Stevige palen van kwaliteitsstaal en meegevende dwarsbalken van speciale kunststof zorgen voor een stabiele bescherming en tegelijkertijd voor dynamische krachtsabsorptie bij een aanrijding.
De dwarsbalken zijn 1000 mm lang en kunnen ter plaatse op de benodigde lengte worden ingekort.
Kenmerken van BLACK BULL zuilenbeschermer HYBRID
- Combinatie van staal met kunststof
- Sterk belastbaar
- Op voetplaten voor montage met doorsteekankers
- Voor binnen gebruik
- Geschikt voor brede zuilen
- Aanpasbaar
Eigenschappen van dit product (203.24.011)
| Type | BLACK BULL zuilbeschermer HYBRID |
| Materiaal palen | Staal |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Materiaal dwarsbalken | Kunststof |
| Gebruik | Binnen |
| Kleur | Zwart/geel |
| Hoogte | 1000 mm |
| Maximum breedte | 1000 mm |
| Maximum diepte | 1000 mm |
| Afmetingen paal | 1000 x 10 x 10 mm |
| Afmetingen profiel dwarsbalk | 74 x 52 x 5 mm |
| Uitvoering | Vaststaand |
| Passend voor: | Kolommen van 200 tot 700 mm |
| Gewicht | 79,0 kg |
Gerelateerde producten
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Zuilbeschermer 600 x 520 x 520 mm - verzinkt
Meer info
Zuilbeschermer 600 x 620 x 620 mm - verzinkt
Meer info
Zuilbeschermer 600 x 720 x 720 mm - thermisch verzinkt
Meer info
Zuilbeschermer 600 x 720 x 720 mm - thermisch verzinkt
Others also bought
Zuilbeschermer 600 x 620 x 620 mm - verzinkt/gecoat
Meer info
Zuilbeschermer 600 x 620 x 620 mm - verzinkt/gecoat
Zuilbeschermer 600 x 720 x 720 mm - verzinkt/gecoat
Meer info
Zuilbeschermer 600 x 720 x 720 mm - verzinkt/gecoat
Kunststof zuilenbeschermer - 1100 x 450/550 x 450/550 mm
Meer info
Kunststof zuilenbeschermer - 1100 x 450/550 x 450/550 mm
Spanriem voor kunststof zuilbeschermer - 400 cm
Meer info
Verbredingselement kunststof zuilbeschermer
Meer info
Kunststof zuilenbeschermer ECO - 1000 x 770 x 770 mm
Meer info

