- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Hoekbeschermer - L-profiel 400 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL hoekbeschermer 40 cm - 5 mm
Hoekbeschermer - L-profiel 400 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat




Hoekbeschermer - L-profiel 400 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
-
Beschrijving
BLACK BULL hoekbeschermer - L-profiel 400 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL kolom- en hoekbeschermingsprofielen beschermen verticale en hoeksteunen in magazijnen of andere ruimten waar er risico bestaat voor schade door aanrijdingen. Zij kunnen ook gebruikt worden rond bv. machinekasten, elektriciteitskasten.
Aanrijbeveiliging is vaak verplicht voor stationaire stellingen in magazijnen waar industriële voertuigen actief zijn.
Kenmerken van BLACK BULL aanrijbeveiligingen
- Stalen kolom- en hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Beschikbaar in 3 hoogtes: 400 - 800 - 1200 mm
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 6 mm
- De kleinere versie (hoogte 400 mm) ook verkrijgbaar in wanddikte 5 mm
- TUV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (197.15.928)
Type BLACK BULL aanrijbeveiliging - hoekbeschermer Materiaal Staal Profiel L - profiel Afwerking Gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Gebruik Binnen Hoogte 400 mm Breedte 160 mm Diepte 160 mm Wanddikte 5 mm Bevestiging Verankering in de vloer met bouten en pluggen of doorsteekankers Aantal bevestigingen 4 Normering EN 15512 Gewicht 8 kg -
BLACK BULL hoekbeschermer - L-profiel 400 x 160 mm - 5 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL kolom- en hoekbeschermingsprofielen beschermen verticale en hoeksteunen in magazijnen of andere ruimten waar er risico bestaat voor schade door aanrijdingen. Zij kunnen ook gebruikt worden rond bv. machinekasten, elektriciteitskasten.
Aanrijbeveiliging is vaak verplicht voor stationaire stellingen in magazijnen waar industriële voertuigen actief zijn.
Kenmerken van BLACK BULL aanrijbeveiligingen
- Stalen kolom- en hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Beschikbaar in 3 hoogtes: 400 - 800 - 1200 mm
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 6 mm
- De kleinere versie (hoogte 400 mm) ook verkrijgbaar in wanddikte 5 mm
- TUV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (197.15.928)
| Type | BLACK BULL aanrijbeveiliging - hoekbeschermer |
| Materiaal | Staal |
| Profiel | L - profiel |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen |
| Hoogte | 400 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Wanddikte | 5 mm |
| Bevestiging | Verankering in de vloer met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Aantal bevestigingen | 4 |
| Normering | EN 15512 |
| Gewicht | 8 kg |
Gerelateerde producten
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Hoekbeschermer met geleiderol - 400 x 160 mm
Meer info
Hoekbeschermer - L-profiel 800 x 160 mm
Meer info
Stapelrek en hoekbeschermer (B) - 1700/2100 x 500 x 190 mm
Meer info
Stapelrek en hoekbeschermer (B) - 1700/2100 x 500 x 190 mm
Others also bought
Stapelrek en hoekbeschermer (B) - 900/1300 x 500 x 190 mm
Meer info
Stapelrek en hoekbeschermer (B) - 900/1300 x 500 x 190 mm
Rek- en hoekbeschermer (C) - 1700/2100 x 400 x 190 mm
Meer info
Rek- en hoekbeschermer (C) - 1700/2100 x 400 x 190 mm
Rek- en hoekbeschermer (C) - 2300/2700 x 400 x 190 mm
Meer info
Rek- en hoekbeschermer (C) - 2300/2700 x 400 x 190 mm
Rek- en hoekbeschermer (C) - 900/1300 x 400 x 190 mm
Meer info
Rek- en hoekbeschermer (C) - 900/1300 x 400 x 190 mm
Stapelrek en hoekbeschermer (B) - 2300/2700 x 500 x 190 mm
Meer info

