- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 1000 - gepoedercoat - geel/zwart
BLACK BULL beugel - doorrijbeschermd - 600 x 1000 - gecoat
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 1000 - gepoedercoat - geel/zwart



Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 1000 - gepoedercoat - geel/zwart
-
Beschrijving
BLACK BULL beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 1000 - gepoedercoat - geel/zwart
De BLACK BULL beschermbeugel met onderrijbeveiliging is een robuuste veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal met geïntegreerde doorrijbeveiliging. Hij voorkomt dat vorkheftrucks schade veroorzaken in stapelrekken of aan andere te beschermen voorzieningen.
Deze beugel is identiek aan de BLACK BULL beschermbeugel voor gebruik binnen, maar met een extra stalen plaat van 4 mm, geel gecoat.
Kenmerkgen van BLACK BULL beugels met onderrijbeveiliging
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø
- Wanddikte beugel 3 mm, wanddikte onderrijbeveiliging 4 mm
- Twee hoogtes: 350 (onderrijbeveiliging 150 mm hoog) of 600 mm (onderrijbeveiliging 400 mm hoog)
- Twee breedtes: 750 of 1000 mm
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnen: geel gepoedercoat met zwarte signaalstrepen
- Montage met bouten en pluggen of doorsteekankers (betonankers)
Eigenschappen van dit product (196.17.619)
Type BLACK BULL beschermbeugel met onderrijbeveiliging Materiaal Staal Afwerking Gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Gebruik Binnen Hoogte 600 mm Breedte 1000 mm Diameter 76 mm Hoogte onderrijbeveiliging 150 mm Afmetingen voetplaten 160 x 140 x 10 mm Wanddikte beugel 3 mm Wanddikte onderrijbeveiliging 4 mm Montage Met bouten en pluggen of doorsteekankers Aantal bevestigingen 8 Gewicht 29 kg -
BLACK BULL beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 1000 - gepoedercoat - geel/zwart
De BLACK BULL beschermbeugel met onderrijbeveiliging is een robuuste veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal met geïntegreerde doorrijbeveiliging. Hij voorkomt dat vorkheftrucks schade veroorzaken in stapelrekken of aan andere te beschermen voorzieningen.
Deze beugel is identiek aan de BLACK BULL beschermbeugel voor gebruik binnen, maar met een extra stalen plaat van 4 mm, geel gecoat.
Kenmerkgen van BLACK BULL beugels met onderrijbeveiliging
- Veiligheidsbeugel van kwaliteitsstaal, 76 mm Ø
- Wanddikte beugel 3 mm, wanddikte onderrijbeveiliging 4 mm
- Twee hoogtes: 350 (onderrijbeveiliging 150 mm hoog) of 600 mm (onderrijbeveiliging 400 mm hoog)
- Twee breedtes: 750 of 1000 mm
- Oppervlaktebehandeling voor gebruik binnen: geel gepoedercoat met zwarte signaalstrepen
- Montage met bouten en pluggen of doorsteekankers (betonankers)
Eigenschappen van dit product (196.17.619)
| Type | BLACK BULL beschermbeugel met onderrijbeveiliging |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen |
| Hoogte | 600 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Diameter | 76 mm |
| Hoogte onderrijbeveiliging | 150 mm |
| Afmetingen voetplaten | 160 x 140 x 10 mm |
| Wanddikte beugel | 3 mm |
| Wanddikte onderrijbeveiliging | 4 mm |
| Montage | Met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Aantal bevestigingen | 8 |
| Gewicht | 29 kg |
Gerelateerde producten
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 1000 – gecoat
Meer info
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 1000 – gecoat
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 750 - gecoat
Meer info
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 350 x 750 - gecoat
Beschermbeugel 350 x 375 mm - gepoedercoat
Meer info
Others also bought
Beschermbeugel 350 x 375 mm - verzinkt en gecoat
Meer info
Beschermbeugel 600 x 750 mm - gepoedercoat
Meer info
Beschermbeugel 600 x 750 mm - verzinkt en gecoat
Meer info
Beschermbeugel - wegneembaar - 600 x 1000 - gepoedercoat
Meer info
Beschermbeugel - wegneembaar - 600 x 1000 - gepoedercoat
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Beschermbeugel met onderrijbeveiliging - 600 x 750 – gecoat
Meer info

