- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Hoekbeschermer SWING - 430 x 160 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL SWING hoekbeschermer 40 cm
Hoekbeschermer SWING - 430 x 160 mm - zwart/geel gecoat







Hoekbeschermer SWING - 430 x 160 mm - zwart/geel gecoat
-
Beschrijving
BLACK BULL hoekbeschermer SWING- 430 x 160 mm - geel/zwart gecoat
BLACK BULL hoekbeschermers SWING beschermen vertikale kolommen en hoeksteunen in magazijnen of andere plaatsen waar voertuigen actief zijn. Ook inzetbaar als aanrijbeveiliging voor hoeken van machine- of elektriciteitskasten of als scheidingselementen.
De extreem belastbare aanrijbeveiliging van staal is bovendien uitgerust met een dempingselement van polyurethaan. Het stabiele PU-element met zijdelingse beschermranden absorbeert stootkrachten en beschermt de vloer. Aanrijdschade wordt geminimaliseerd en het uitscheuren van deuvels wordt voorkomen.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermers SWING
Hoekbeschermers
- Stalen hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Beschikbaar in 2 hoogtes: 400 - 800 mm
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 5 mm
- Sterk belastbaar
Dempingselement
- UV-bestendig en blijven elastisch
- Beschermt vloeren - geen uitscheurende bouten of ankers
- Sterk schokdempend
- 30 mm hoog
TÜV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (197.25.180)
Type BLACK BULL hoekbeschermer SWING Materiaal Staal Wanddikte 5 mm Afwerking Gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Hoogte hoekbeschermer 400 mm Totale hoogte 430 mm Breedte 160 mm Diepte 160 mm Maximale helling ca. 45 mm Maximale hellingshoek 6.5° Montage Met chemisch anker, draadstangen en moeren Aantal bevestigingen 4 Profiel L - profiel Gebruik Binnen Normering EN 15512 TUV Keuring DGUV 108-007 Gewicht 8.5 kg -
BLACK BULL hoekbeschermer SWING- 430 x 160 mm - geel/zwart gecoat
BLACK BULL hoekbeschermers SWING beschermen vertikale kolommen en hoeksteunen in magazijnen of andere plaatsen waar voertuigen actief zijn. Ook inzetbaar als aanrijbeveiliging voor hoeken van machine- of elektriciteitskasten of als scheidingselementen.
De extreem belastbare aanrijbeveiliging van staal is bovendien uitgerust met een dempingselement van polyurethaan. Het stabiele PU-element met zijdelingse beschermranden absorbeert stootkrachten en beschermt de vloer. Aanrijdschade wordt geminimaliseerd en het uitscheuren van deuvels wordt voorkomen.
Kenmerken van BLACK BULL hoekbeschermers SWING
Hoekbeschermers
- Stalen hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Beschikbaar in 2 hoogtes: 400 - 800 mm
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 5 mm
- Sterk belastbaar
Dempingselement
- UV-bestendig en blijven elastisch
- Beschermt vloeren - geen uitscheurende bouten of ankers
- Sterk schokdempend
- 30 mm hoog
TÜV getest volgens DGUV 108-007
Eigenschappen van dit product (197.25.180)
| Type | BLACK BULL hoekbeschermer SWING |
| Materiaal | Staal |
| Wanddikte | 5 mm |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Hoogte hoekbeschermer | 400 mm |
| Totale hoogte | 430 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Maximale helling | ca. 45 mm |
| Maximale hellingshoek | 6.5° |
| Montage | Met chemisch anker, draadstangen en moeren |
| Aantal bevestigingen | 4 |
| Profiel | L - profiel |
| Gebruik | Binnen |
| Normering | EN 15512 |
| TUV Keuring | DGUV 108-007 |
| Gewicht | 8.5 kg |
Gerelateerde producten
Set bevestigingen voor aanrijbeveiliging SWING
Meer info
Kolombeschermer - U-profiel 800 x 160 x160 mm
Meer info
Hoekbeschermer - L-profiel 1200 x 160 mm
Meer info
Kolombeschermer - U-profiel 400 x 160 x 160 mm
Meer info
Others also bought
Kolombeschermer met geleiderollen - 400 x 160 x 160 mm
Meer info

