- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
Hoekbeschermer met geleiderol - 400 x 160 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL hoekbeschermer 1 geleiderrol
Hoekbeschermer met geleiderol - 400 x 160 mm - zwart/geel gecoat





Hoekbeschermer met geleiderol - 400 x 160 mm - zwart/geel gecoat
-
Beschrijving
BLACK BULL hoekbeschermer met geleiderol - L-profiel 400 x 160 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL kolom- en hoekbeschermingsprofielen beschermen verticale en hoeksteunen in magazijnen of andere ruimten waar er risico bestaat voor schade door aanrijdingen. Zij kunnen ook gebruikt worden rond bv. machinekasten, elektriciteitskasten.
Aanrijbeveiliging is vaak verplicht voor stationaire stellingen in magazijnen waar industriële voertuigen actief zijn.
Kenmerken van BLACK BULL aanrijbeveiligingen met geleiderollen
- Stalen kolom- en hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 6 mm
- Hoekbeschermer met één geleiderol van 110 mm - 75 mm boven de vloer
- Kolombeschermer met twee geleiderollen van 110 mm - 75 mm boven de vloer
Eigenschappen van dit product (197.22.542)
Type BLACK BULL aanrijbeveiliging - hoekbeschermer met geleiderol Materiaal Staal Materiaal geleiderol Polyamide Profiel L - profiel Afwerking Gepoedercoat Kleur Geel met zwarte signaalstrepen Gebruik Binnen Hoogte 400 mm Breedte 160 mm Diepte 160 mm Wanddikte 6 mm Hoogte geleiderol 110 mm - 75 mm boven grondniveau Bevestiging Verankering in de vloer met bouten en pluggen of doorsteekankers Aantal bevestigingen 4 Normering DIN 4844 Gewicht 9 kg -
BLACK BULL hoekbeschermer met geleiderol - L-profiel 400 x 160 mm - zwart/geel gecoat
BLACK BULL kolom- en hoekbeschermingsprofielen beschermen verticale en hoeksteunen in magazijnen of andere ruimten waar er risico bestaat voor schade door aanrijdingen. Zij kunnen ook gebruikt worden rond bv. machinekasten, elektriciteitskasten.
Aanrijbeveiliging is vaak verplicht voor stationaire stellingen in magazijnen waar industriële voertuigen actief zijn.
Kenmerken van BLACK BULL aanrijbeveiligingen met geleiderollen
- Stalen kolom- en hoekbeschermers, geel gepoedercoat met zwarte accentstrepen
- Vloerverankering (montage materiaal apart te bestellen)
- Zijdeafmeting: 160 mm
- Standaard wanddikte: 6 mm
- Hoekbeschermer met één geleiderol van 110 mm - 75 mm boven de vloer
- Kolombeschermer met twee geleiderollen van 110 mm - 75 mm boven de vloer
Eigenschappen van dit product (197.22.542)
| Type | BLACK BULL aanrijbeveiliging - hoekbeschermer met geleiderol |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal geleiderol | Polyamide |
| Profiel | L - profiel |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Kleur | Geel met zwarte signaalstrepen |
| Gebruik | Binnen |
| Hoogte | 400 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Wanddikte | 6 mm |
| Hoogte geleiderol | 110 mm - 75 mm boven grondniveau |
| Bevestiging | Verankering in de vloer met bouten en pluggen of doorsteekankers |
| Aantal bevestigingen | 4 |
| Normering | DIN 4844 |
| Gewicht | 9 kg |
Gerelateerde producten
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Meer info
Universele schroefbout S12 - 8/100 met plug en aangegoten ring
Kolombeschermer met geleiderollen - 400 x 160 x 160 mm
Meer info
Kolombeschermer met geleiderollen - 400 x 160 x 160 mm
Kolombeschermer - U profiel 1200 x 160 x 160 mm
Meer info
Hoekbeschermer - L-profiel 400 x 160 mm
Meer info
Others also bought
Hoekbeschermer SWING - 430 x 160 mm
Meer info
Hoekbeschermer SWING - 830 x 160 mm
Meer info
Rek- en hoekbeschermer met geleiderollen (B) - 1700/210 x 500 x 190 mm
Meer info
Rek- en hoekbeschermer met geleiderollen (B) - 1700/210 x 500 x 190 mm
Rek- en hoekbeschermer met geleiderollen (B) - 2300/2700 x 500 x 190 mm
Meer info
Rek- en hoekbeschermer met geleiderollen (B) - 2300/2700 x 500 x 190 mm
Doorsteekanker/betonanker M12/120
Meer info
Rek- en hoekbeschermer met geleiderollen (B) - 900/1300 x 500 x 190 mm
Meer info

